Інформація для дилерів та партнерів магазину Мобітек

Компанія Мобітек працює на ринку телекомунікацій та бездротової передачі даних вже 15 років. За цей час нашими клієнтами стали сотні тисяч українців, та громадян інших держав. Також нашими партнерами стали підприємства, компанії, організації та приватні особи, які займаються встановленням бездротового інтернету, систем відеоспостереження та інших систем, які потребують підключення до глобальної мережі за допомогою 3G/4G інтернету.

Ми дуже цінимо співпрацю з нашими партнерами в не залежності від об'ємів закупівель та неуклінно дотримуємось досягнутих домовленностей стосовно співпраці, гарантійного та післягарантійного обслуговування придбаного обладнання. Ви самі це знаєте, шановні партнери.

Але останнім часом все частіше стали з'являтись прикрі випадки коли наші партнери не дотримуються взятих на себе зобов'язань по своєчасній оплаті відвантажених товарів, а іноді навіть зникають з обладнанням. І це після декількох років плідної співпраці.

Зважаючи на вищезгадані випадки, з 01.08.2021 компанія Мобітек переходить на іншу систему співпраці з дилерами, партнерами та інсталяторами. Нічого не поглиблює добрі партнерські стосунки краще ніж передплата. Тому з 1 серпня для отримання партнерських цін необхідно спочатку оплатити замовлення, після чого ми відправимо замовлене обладнання суворо в обумовлений термін (частіше за все відвантаження відбувається у день оплати). Зранку гроші - ввечері стільці!;)

Без передплати партнерські ціни не діють і знижка буде нараховуватись згідно накопичувальної суми об'єму закупівель, як для звичайних клієнтів. Дякуємо за розуміння, та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!